fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Marek Jakubiak oskarżony o molestowanie. "To jest szaleństwo"

Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Członkini Zarządu Krajowego partii Razem Justyna Samolińska oskarżyła Marka Jakubiaka o molestowanie. - Jutro mój prawnik będzie szukał z Panią kontaktu - zapowiedział poseł Kukiz'15.

Justyna Samolińska w materiale dla portalu Wirtualna Polska opisała wieczór wyborczy w 2015 roku. 

"Zostałam w studiu telewizyjnym Piotra Kraśki posadzona przy ogromnym stole obok Marka Jakubiaka, który właśnie zostawał posłem. Program był długi, przez większość czasu zaproszeni goście, przedstawiciele komitetów wyborczych (wśród których byłam jedyną kobietą) nie mieli głosu, a telewizja transmitowała przemówienia Beaty Szydło i Ewy Kopacz. Znudzony Jakubiak najpierw zaczął z obleśnym uśmiechem pytać, czy nie zimno mi w tej cienkiej bluzeczce, następnie stwierdził z żalem, że program długi, on już wypił całą swoją wodę i poszedłby do toalety, może poszłabym z nim?" - napisała członkini Zarządu Krajowego partii Razem.

Jak opisuje Samolińska, "totalnie ją zatkało". "Jaką bezczelnością trzeba się wykazać, żeby zrobić coś podobnego? Do jakiego stopnia traktować każdą młodą kobietę w swoim otoczeniu jak kawałek mięsa, żeby składać takie propozycje w studiu telewizyjnym? Jak ten polityk odnosi się do swoich koleżanek, podwładnych w zaciszu swojego biura, gdzie czuje się pewniej niż w programie na żywo?" - pytała w swoim felietonie.

Materiał skomentował oskarżony o molestowanie poseł Kukiz'15. "Czy ta Pani nie wie, że mam rodzinę, czy wypisywanie tych idiotyzmów czemuś służy?" - zapytał Jakubiak.

"Po mojej prawej stronie siedziała młoda miła stremowana osoba. Nie mam pojęcia o czym Pani pisze, ale współczuję, mitomania nie zawsze dobrze się kończy. Jutro mój prawnik będzie szukał z Panią kontaktu, bo trzeba wiedzieć, że mam swoją szczęśliwą rodzinę którą będę bronił przed złem wszelakim. To jest szaleństwo szanowna Pani" - komentuje polityk.

Źródło: rp.pl/wp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA