fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kraj

Pierwsza Dama przeziębiona

Agata Duda
Fotorzepa/ Piotr Guzik
Przyczyny nieobecności Agaty Kornhauser-Dudy na większości z wczorajszych uroczystości związanych z 6. rocznicą katastrofy smoleńskiej poznał "Fakt". Pierwsza Dama od kilku dni walczy z poważnym przeziębieniem.

Nieobecność Agaty Dudy u boku męża i podczas mszy na Wawelu, i w Warszawie przed Pałacem Prezydenckim była szeroko komentowana przez media.

Okazało się, że przyczyna jest banalna - pisze Fakt24.pl. Żona prezydenta od kilku dni w krakowskim mieszkaniu walczyła z silnym przeziębieniem. U boku Andrzeja Dudy pojawiła się dopiero na wieczornej mszy w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie. 

Przy tej okazji po raz kolejny pojawiło się pytanie, czy żona prezydenta nie powinna bardziej udzielać się w życiu politycznym. Oburzenie wielu internautów wzbudził fakt, że Agata Duda nie odpowiedziała na list posłanek .Nowoczesnej, w którym apelowały o poparcie dla sprzeciwu wobec zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. O tym, że odpowiedzi na ten list nie będzie, poinformował wcześniej dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski. 

Źródło: Fakt24,pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA