Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 14.04.2021 09:51 Publikacja: 14.04.2021 09:40
Foto: Adobe Stock
Wysłanie łazika na Księżyc jest elementem szybkiego rozwoju programu eksploracji kosmosu przez ZEA, które szukają sposobów na zdywersyfikowanie swojej gospodarki.
ZEA wykorzystują program kosmiczny do rozwoju swoich możliwości naukowych i technologicznych i zmniejszenie zależności gospodarki od ropy naftowej - podkreśla Reuters.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Załoga misji Axiom-4, do której należy Sławosz Uznański-Wiśniewski, po kilkunastu dniach przebywania na Międzyna...
Załoga misji Axiom-4, do której należy polski astronauta Sławosz Uznański-Wiśniewski, wróci 14 lipca na Ziemię z...
Na celowniku astronomów znalazł się kosmiczny obiekt, który budzi więcej pytań niż odpowiedzi. Galaktyka, której...
Teleskop badawczy ATLAS wykrył obiekt międzygwiezdny, który wleciał do naszego Układu Słonecznego. Obecnie kieru...
W 2032 r. asteroida 2024 YR4, nazywana „zabójcą miast”, może uderzyć w Księżyc powodując spektakularny deszcz me...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas