fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Catherine Deneuve miała udar

AFP
Francuska gwiazda kina czuje się lepiej, po zasłabnięciu na planie nowego filmu. Po utracie świadomości została przewieziona do szpitala, gdzie zdiagnozowano udar. Leczenie przynosi dobre skutki, informują lekarze.

76-letnia Deneuve kręci obecnie film "De son vivant" w reżyserii Emmanuelle Bercot. We wtorek, podczas zdjęć do filmu w Val d'Oise straciła przytomność. Została natychmiast przewieziona do szpitala w Gonnesse, a potem do jednego ze szpitali w Paryżu, gdzie została poddana badaniom i leczeniu.

Rodzina artystki poinformowała, że doszło do niewielkiego udaru niedokrwiennego. Pomoc lekarzy przyszła na czas, ale Deneuve będzie potrzebowała czasu na odpoczynek i całkowite odzyskanie sił.

Film, w którym bierze udział gwiazda francuskiego kina, to historia syna, który choruje na raka i jego matki, którą gra właśnie Deneuve. Praca nad filmem była przewidziane na 9 tygodni. Reżyserka podjęła decyzję o kręceniu scen, które nie wymagają obecności Deneuve na planie, w oczekiwaniu na powrót artystki do zdrowia.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA