fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Ekoosiedle Łomianki coraz większe

materiały prasowe
Sprzedaż mieszkań z trzeciego etapu osiedla Łomianki pod Warszawą rozpoczyna Aria Development. Ceny lokali wahają się od 5,2 do 7,2 tys. zł za mkw.

Budowa rozpoczęła się w czwartym kwartale ubiegłego roku. Przekazanie kluczy deweloper zapowiada na drugą połowę tego roku. W ofercie są mieszkania o powierzchni od 36 do 102 mkw. Aria Development stawia na inteligentne rozwiązania.

- Ekologiczne osiedle w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny, część mieszkań z antresolami, tarasami i ogrodami – tak w skrócie można scharakteryzować nasz projekt – mówią przedstawiciele firmy. - Sprzedaż pierwszego etapu została zakończona, w drugiej fazie inwestycji w ofercie pozostała niewielka pula większych lokali.

Na system Aria Eco Smart składa się sterowanie instalacjami wewnętrznymi lokali, panele fotowoltaiczne (pozwalające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych). Na niektórych osiedlach powstaną punkty ładowania samochodów elektrycznych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA