Budowa i remont

Miasto Marina do wzięcia

Materiały Inwestora
Przedsprzedaż apartamentów na osiedlu Miasto Marina przy ul. Na Grobli we Wrocławiu rozpoczyna Ronson Development.

W pierwszym etapie inwestycji deweloper zaplanował trzy czterokondygnacyjne budynki z 94 mieszkaniami. Będzie tam 26 jednopokojowych lokali, 52 - dwupokojowych i 16 - trzypokojowych. Powierzchnie mieszkań zaczynają się od 22 mkw.

Ceny: od 7,3 tys. zł tys. zł za mkw. Apartamenty z widokiem na Odrę są wycenione na co najmniej 10,3 tys. zł za metr. - Klientom szukającym większych powierzchni dajemy możliwości łączenia lokali nawet do 120 metrów - mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development. - Inwestycja powstaje nad samą Odrą, tuż przy marinie, zaledwie kilka minut od Starówki, Politechniki Wrocławskiej i kolejki gondolowej „Polinka".

W sumie na całym osiedlu, które powstanie w dwóch etapach, Ronson zaplanował pięć budynków. Będzie w nich 151 mieszka o łącznej powierzchni 6,1 tys. mkw. Budowa Miasta Marina rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu, a jej zakończenie jest planowane na przełom 2018 i 2019 roku.

Za projekt architektoniczny odpowiadała wrocławska pracownia Abart Projekt, która zaprojektowała również dwie poprzednie wrocławskie inwestycje dewelopera - Impressio i Vitalię.

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL