Aneta Gawrońska

Aneta Gawrońska

Absolwent filologii polskiej, UMCS Lublin

Warunki może stawiać tylko klient z gotówką

Czas szybkiego zwrotu z inwestycji w nieruchomości się skończył. Dzisiaj mieszkania muszą być traktowane jako inwestycja długoterminowa, nawet kilkudziesięcioletnia.

Osiedle Księżnej Dąbrówki po raz dwunasty

W kolejnym etapie osiedla, które w gminie Dopiewo pod Poznaniem buduje Nickel Development, powstaną m.in. domy w zabudowie szeregowej i dwupoziomowe mieszkania.

Dom Development rozwija się w Krakowie

W pierwszym etapie osiedla przy ul. Malborskiej, niedaleko parku Duchackiego w Krakowie, deweloper zaplanował 90 mieszkań. Zakończenie budowy zapowiada na trzeci kwartał 2023 roku.

W condo „Wojtki z Zanzibaru”, w turystyce – first minute

Klienci, którzy inwestują w hotele widma, zostaną na lodzie – mówi Jan Wróblewski, współzałożyciel Grupy Zdrojowa Invest and Hotels.

Gdzie się podzieje student

Zasada jest prosta. Marudzisz, wybrzydzasz? Nie będziesz miał gdzie mieszkać. Mieszkań i pokoi jest mniej niż chętnych.

Skwer Harmonia. Nowe osiedle w ofercie Atalu

Przy ul. Półłanki w krakowskim Podgórzu deweloper wybuduje 15 budynków jednorodzinnych i czteropiętrowy blok z ok. 120 mieszkaniami.

Warsaw Unit z nagrodami

Ponad 200-metrowy wieżowiec Ghelamco Poland został nagrodzony w konkursie European Property Awards 2022-2023 dwiema statuetkami.

Aneta Gawrońska: Przeczekać załamanie na budowie

Deweloperzy budują mniej niż w czasie lockdownu. Pojawiają się problemy z wykonawcami osiedli. Kryzys się rozlewa, ale nie wszystkich zrujnuje.

Biura w warszawskim Sparku z prestiżowym certyfikatem

Siedziba spółki biurowej Skanska została ponownie odznaczona certyfikatem WELL Commercial Interior.

Midocean rośnie w Rudzie Śląskiej

Swoje główne centrum logistyczne firma otworzyła w Panattoni Park Ruda Śląska III. Zajmuje tam 40,5 tys. mkw. powierzchni.