Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 11.09.2018 07:29 Publikacja: 10.09.2018 22:11
Widok na huragan z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS. Zdjęcie opublikował na Twitterze astronauta Ricky Arnold
Foto: twitter
Wiatr wieje z prędkością 130 mil na godzinę (209 km/h) i ma jeszcze zyskiwać na sile - przewiduje Amerykańskie Narodowe Centrum ds. Huraganów (NHC). Huragan uderzy w ląd prawdopodobnie w czwartek, na początek docierając do obu Karolin.
Meteorolodzy spodziewają się ulewnych deszczów, które mogą spowodować powodzie. - Nie chcemy ryzykować życia mieszkańców Południowej Karoliny podczas tego huraganu - powiedział na konferencji prasowej gubernator Henry McMaster i zapowiedział ewakuację mieszkańców wybrzeża. Szacuje się, że osób uciekających przed Florence będzie około miliona.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Cały cywilizowany świat musi powstrzymać Rosję. To wojna cywilizacyjna – mówił w 2014 roku w rozmowie z „Rzeczpo...
Standardowe ubezpieczenie nieruchomości chroni dom lub mieszkanie przed takimi zdarzeniami, jak pożar, zalanie,...
Czuję się źle. Mam tylko nadzieję, że wkrótce wszyscy otrzeźwieją. Kurz bitewny opadnie, a wygra wojsko. Wtedy p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas