Reklama

Wpłynął wniosek o karę za pochówek Piotra Woźniaka-Staraka

Sąd Rejonowy w Giżycku rozpozna wniosek policji o ukaranie w związku z pochówkiem urny z prochami Piotra Woźniaka-Staraka w grobie, który znajduje się poza obrębem cmentarza - informuje Onet. Producent zginął tragicznie 18 sierpnia.

Aktualizacja: 21.02.2020 13:56 Publikacja: 21.02.2020 13:48

Wpłynął wniosek o karę za pochówek Piotra Woźniaka-Staraka

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

adm

Jak informuje Onet, komenda Powiatowa Policji w Giżycku skierowała 10 lutego do Sądu Rejonowego w Giżycku wniosek o ukaranie w związku z dokonaniem pochówku poza obrębem cmentarza. 

Obwiniony za to został Mirosław S., który 30 sierpnia 2019 roku w jednej z miejscowości na terenie gminy Giżycko miał dokonać pochówku urny z prochami Piotra Woźniaka-Staraka w grobie, który nie znajduje się na terenie cmentarza.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Społeczeństwo
Krzysztof Ruchniewicz: Nie domagam się zwrotu dóbr kultury Niemcom
Społeczeństwo
Młodzi bez łatwiejszego dostępu do psychologa. Andrzej Duda bał się podpaść rodzicom
Społeczeństwo
Śledztwo w sprawie imprezy w Janowie Podlaskim. „Nie doszło do nadużycia”
Społeczeństwo
Zakopane chce nowego podatku od turystów. Projekt trafił do Sejmu
Materiał Promocyjny
Nie tylko okna. VELUX Polska inwestuje w ludzi, wspólnotę i przyszłość
Reklama
Reklama