Aktualizacja: 18.11.2017 15:47 Publikacja: 18.11.2017 15:47
Jedna z sal pacjentów w "Budziku"
Foto: klinikabudzik.pl
Świadomość odzyskał ośmioletni Kuba, który trafił do kliniki w sierpniu tego roku w wyniku wypadku komunikacyjnego. Kuba odzyskał przytomność 3 listopada.
16 listopada do grona wybudzonych dzieci dołączyła Jagoda. dziewczynka została potrącona przez samochód w maju tego roku, do "Budzika" trafiła w lipcu.
11 listopada poruszanie się po warszawskich ulicach może wiązać się z utrudnieniami dla kierowców. Oprócz Marszu Niepodległości spodziewane są także liczne, dodatkowe imprezy i zgromadzenia. Przez stolicę przebiegną uczestnicy 34. Biegu Niepodległości.
Eksperci od handlu wskazują, że coraz popularniejszy wśród konsumentów w Polsce staje się trend kupowania z odroczonymi płatnościami.
Marsz Niepodległości to jedno wydarzeń odbywających się w Warszawie w ramach obchodów rocznicy odzyskania niepodległości. Organizatorzy spodziewają się ok. 100 tys. uczestników. Marsz wyruszy o godz. 14 z Ronda Dmowskiego. Jakich zmian w ruchu można się w związku z tym spodziewać?
W sobotę na Pomnik Ofiar Tragedii Katastrofy Smoleńskiej na Placu Piłsudskiego w Warszawie wszedł mężczyzna, który miał przy sobie przedmiot przypominający broń. Policjanci użyli granatów hukowych, by go obezwładnić.
Marsz Niepodległości przejdzie ulicami Warszawy w poniedziałek 11 listopada. Wydarzenie odbędzie się jak co roku, mimo wcześniejszych problemów z uzyskaniem pozwolenia. Skąd i o której wyruszą zgromadzeni?
Dane na temat przemieszczania się ludności, czy zagęszczenia mieszkańców, pomagają firmom i miastom podejmować odpowiednie decyzje.
W najbliższych dniach na terenie całego kraju zachmurzenie będzie dosyć duże. Należy spodziewać się również przymrozków. Dodatkowo IMGW ostrzega przed mgłami, które mogą być szczególnie niebezpieczne dla kierowców.
W 2023 roku w Polsce powstało prawie 400 tysięcy nowych firm, a rynek przedsiębiorstw liczy już blisko 2,5 miliona aktywnych biznesów. Jak właściciele firm ubezpieczają swój biznes w obliczu coraz większych wyzwań gospodarczych i klimatycznych
W Poznaniu doszło do pożaru dwóch pociągów – w ogniu stanęły składy towarowy i osobowy, którym podróżowali kibice. Ogień został już opanowany, nie ma informacji o poszkodowanych.
W sobotę na Pomnik Ofiar Tragedii Katastrofy Smoleńskiej na Placu Piłsudskiego w Warszawie wszedł mężczyzna, który miał przy sobie przedmiot przypominający broń. Policjanci użyli granatów hukowych, by go obezwładnić.
Sejm będzie nadal pracował nad projektem zakładającym brak kary za przerwanie ciąży do 12 tygodnia jej trwania i dekryminalizację pomocy w samodzielnej aborcji. Posłowie nie zgodzili się na odrzucenie tych przepisów, czego domagała się Konfederacja i PiS.
Właśnie ukazał się „Ja to ktoś inny” Jona Fossego, trzeci i czwarty tom opus magnum noblisty – wielotomowej „Septologii” o życiu malarza Aslego.
„Dunder albo kot z zaświatu” to jedna z popularnych dziś paragrafówek.
Książka „Alicja. Bożena. Ja” Jerzego Żurka to dowód złego smaku tak autora, jak i wydawcy.
Ally Pankiw w „Żarty się skończyły” przygląda się, jak ból bohaterki wpływa na jej proces twórczy.
Druga część „Jokera” będzie miała formę musicalu, co intryguje mnie jeszcze bardziej, zwłaszcza że występuje w niej Lady Gaga.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas