Dotacje unijne na ochronę i renowację zabytków

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie” ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji w obiekty działające w sferze dziedzictwa kulturowego. Środki na sfinansowanie najciekawszych projektów będą pochodziły z budżetu działania 8.6 programu regionalnego województwa podlaskiego.

Publikacja: 22.01.2017 14:05

Aplikacje będą przyjmowane od 27 stycznia do 24 lutego. A mogą je zgłaszać:

- jednostki samorządu terytorialnego tworzące LGD (gmina Wysokie Mazowieckie, Kulesze Kościelne, Szepietowo, Nowe Piekuty, Czyżew, Ciechanowiec, Klukowo, Rudka, Brańsk, Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo, Zambrów, miasto Brańsk, miasto Wysokie Mazowieckie, miasto Zambrów) oraz ich związki, porozumienia i stowarzyszenia,

Pozostało jeszcze 86% artykułu

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Internet i prawo autorskie
Bruksela pozwała Polskę do TSUE. Jest szybka reakcja rządu Donalda Tuska
Prawnicy
Prokurator z Radomia ma poważne kłopoty. W tle sprawa katastrofy smoleńskiej
Sądy i trybunały
Nagły zwrot w sprawie tzw. neosędziów. Resort Bodnara zmienia swój projekt
Prawo drogowe
Ten wyrok ucieszy osoby, które oblały egzamin na prawo jazdy
Dobra osobiste
Karol Nawrocki pozwany za książkę, którą napisał jako Tadeusz Batyr