Reklama

Mały falstart przesyłek sądowych na poczcie?

1 marca 2016 to ważny dzień dla Poczty Polskiej. Od dzisiaj bowiem przesyłki z sądów znów są obsługiwane przez narodowego operatora. Wiele wskazuje na to, że start kontraktu zaczął się z problemami.

Aktualizacja: 01.03.2016 10:54 Publikacja: 01.03.2016 10:48

Mały falstart przesyłek sądowych na poczcie?

Foto: Fotorzepa, Michał Walczak

Według ustaleń rp.pl, przestał działać system elektroniczny obsługujący wpłaty i wysyłanie korespondencji. Tak było m.in. w jednej z placówek pocztowych na terenie Warszawy.

- Jesteśmy w trakcie usuwania awarii, która obecnie występuje w trzech placówkach na terenie Warszawy i dotyczy jednego z systemów sprzedażowych - poinformował rp.pl, Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej S. A.
 

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Prawo karne
Sprawa Sławomira Nowaka umorzona. „To niecodzienne, bulwersujące, ale zgodne z prawem”
Nieruchomości
Rząd chce ukrócić handel danymi z ksiąg wieczystych. Jest zapowiedź ustawy
Podatki
Kiedy spadkową nieruchomość można od razu sprzedać bez PIT? Ważny wyrok
Nieruchomości
Rząd zmienia przepisy o spółdzielniach i wspólnotach. Oto szczegóły
Prawo w Polsce
Kto w razie wojny może w pierwszej kolejności trafić do wojska?
Reklama
Reklama