Sieć franczyzowych barów szybkiej obsługi ma nie lada gratkę dla swoich amerykańskich miłośników… i dla ludzi, którzy nie przepadają za własnym nazwiskiem. Subway ogłosił bowiem niecodzienny konkurs, którego zwycięzca będzie mógł jeść kanapki Deli Heroes za darmo do końca życia. Będzie musiał spełnić tylko jeden warunek – legalnie zmienić swoje nazwisko na nazwę sieci.

W konkursie może wziąć udział każda dorosła osoba mieszkająca w Stanach Zjednoczonych. Wystarczy zapisać się na stronie www.SubwayNameChange.com między 1 a 4 sierpnia. Po tym czasie nastąpi losowanie zwycięzcy. Zanim otrzyma on nagrodę, będzie musiał zgodzić się na postawiony mu przez sieć warunek. Subway zapewnił, że pokryje wszelkie koszty prawne związane z oficjalną zmianą nazwiska.

Czytaj więcej

Państwowy bank stawia na pasze z owadów. BGK udzielił finansowania HiProMine

Jak przypomniał Subway w ogłoszeniu, to nie pierwszy konkurs organizowany przez sieć, w której stawką są dożywotnie darmowe kanapki. „W 2022 roku jeden superfan spał w namiocie przez dwa dni, aby mieć wykonany tatuaż na całą stopę z logo Subway Series w zamian za bezpłatne produkty Subwaya do końca życia” – napisała sieć.