Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 30.08.2018 14:20 Publikacja: 30.08.2018 12:45
Foto: AFP
Porozumienie ws. rozpoczęcia takich konsultacji zostało osiągnięte w czasie spotkania rosyjskiego szefa MSZ Siergieja Ławrowa i szefa dyplomacji Turcji, Mevluta Cavusoglu - poinformowała Zacharowa.
- Ministrowie porozumieli się co do stworzenia mechanizmu rozwoju porozumień ws. wdrożenia obustronnego ruchu bezwizowego dla określonych kategorii obywateli Turcji. Najdogodniejszą platformą dyskutowania o kwestiach wizowych są dwustronne konsultacje ekspertów konsularnych. Takie konsultacje zaplanowano na jesień - powiedziała.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Według sondażu opublikowanego przez liberalny think tank Republikon Institute, gdyby wybory parlamentarne na Węg...
Yoon Suk-yeol, były prezydent Korei Południowej, nie pozwolił zabrać się na przesłuchanie śledczym z zespołu spe...
Nuevas Ideas (Nowe idee), partia prezydenta Salwadoru Nayiba Bukele, przegłosowała zmiany konstytucji w Zgromadz...
Po pięciu latach od stłumienia przez Aleksandra Łukaszenkę największych w historii kraju protestów białoruska op...
W wypowiedziach polityków Partii Demokratycznej częściej słychać przekleństwa i obelgi. Wygłaszają mniej wyreżys...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas