Reklama
Rozwiń
Reklama

Biden: W tym roku COVID-19 zabił więcej osób niż przez 100 lat

- COVID-19 pochłonął w tym roku więcej istnień niż przez ostatnie sto lat - powiedział kandydat Demokratów na prezydenta USA Joe Biden.

Aktualizacja: 01.09.2020 08:35 Publikacja: 01.09.2020 07:57

Biden: W tym roku COVID-19 zabił więcej osób niż przez 100 lat

Foto: AFP

zew

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych z czasów Baracka Obamy przed niespełna dwoma tygodniami przyjął wyborczą nominację Partii Demokratycznej. Na początku listopada 78-letni Biden zmierzy się z ubiegającym się o reelekcję 74-letnim Donaldem Trumpem.

W ostatnich miesiącach Biden rzadko występował publicznie. W poniedziałek wygłosił oświadczenie w Pittsburghu w stanie Pensylwania. Zarzucił urzędującemu prezydentowi wzniecanie przemocy i ocenił, że za czasów Trumpa mnożą się kryzysy.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Polityka
Zalecenie Marka Rubio: Wiza do USA nie dla otyłych
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Polityka
„America First” i MAGA w nowej umowie wojskowej USA-Izrael
Polityka
Wielka awantura o zmiany granic okręgów wyborczych w USA. Donald Trump na tym straci?
Polityka
10 lat po zamachu w Paryżu: Francja wciąż na celowniku islamistów
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Polityka
USA: Koniec paraliżu administracji. Najdłuższy w historii shutdown przeszedł do historii
Materiał Promocyjny
Wiedza, która trafia w punkt. Prosto do Ciebie. Zamów już dziś!
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama