Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 19.11.2018 19:52 Publikacja: 19.11.2018 19:08
Wyspa Szykotan (Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0)
Foto: Wikimedia Commons
– Automatyczne przekazanie jakiegoś terytorium? Absolutnie nie – powiedział rzecznik Kremla o rozmowach prezydenta Władimira Putina i japońskiego premiera Shinz? Abe na singapurskim szczycie Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku.
Wyjaśnienie Dmitrija Pieskowa niczego nie wyjaśniło. W Singapurze bowiem on sam powiedział dziennikarzom, że rosyjsko-japońskie rozmowy o zawarciu wreszcie układu pokojowego „zostaną przyspieszone i będą prowadzone na bazie deklaracji z 1956 roku".
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Donald Trump jest gotowy uzgodnić z rosyjskim dyktatorem w piątek na Alasce rozbiór Ukrainy. Kijów i Europejczyc...
Instytut Współpracy Polsko–Węgierskiej im. Wacława Felczaka, powołany podczas obiadu Jarosława Kaczyńskiego i Vi...
Azerbejdżan i Armenia podpisały w piątek podczas spotkania z prezydentem USA Donaldem Trumpem porozumienie pokoj...
Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump spotka się 15 sierpnia na Alasce z Władimirem Putinem, aby negocjowa...
Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump zapowiedział, że nie wymagał od Władimira Putina, by spotkał się z p...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas