Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 04.04.2017 08:11 Publikacja: 04.04.2017 07:45
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
Posłanka PiS wymieniła ówczesnych: premiera Donalda Tuska, minister zdrowia Ewę Kopacz, szefa kancelarii premiera Tomasza Arabskiego, gen. Mariana Janickiego, Naczelnego Prokuratora Wojskowego Krzysztofa Parulskiego, Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta, Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego i szefa MSZ Radosława Sikorskiego. "Komu jeszcze Smoleńsk MUSI się śnić po nocach?" - pyta Pawłowicz.
- Żaden sąd ani trybunał poczucia winy i zdrady nie "umorzy". Od poczucia zdrady i winy nie "uniewinni" - pisze dalej Pawłowicz.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Drobnica partyjna, która współrządzi warszawską Ochotą, najpierw z hukiem zerwała koalicję z Koalicją Obywatelsk...
„Czy Pani/Pana zdaniem prezydent Karol Nawrocki może doprowadzić do zbliżenia między PiS a Konfederacją?” - taki...
Premier Donald Tusk w piątek bierze udział w Europejskim Forum Nowych Idei (EFNI). - Polska to miejsce tak wspan...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Polacy to bardzo niewdzięczny naród. Zamiast dziękować premierowi za trud i odsunięcie od władzy PiS, nawet środ...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas