Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 17.01.2019 18:57 Publikacja: 19.01.2019 00:01
Mariusz Cieślik
Foto: Fotorzepa/Robert Gardziński
Tak się składa, że nienawistnicy. Nie chciałbym tu mówić o politykach, którzy mają w Polsce już tak zszarganą opinię, że chyba nie pogorszy jej nawet tragedia w Gdańsku i wzajemne obarczanie się winą za nią. Ale spójrzmy gdzieś w okolice styku mediów i show-biznesu.
Oto jednym z przemawiających na demonstracji przeciw mowie nienawiści okazuje się aktor Krzysztof Pieczyński. W swoim wystąpieniu zauważa, że „Kościół jest wrogiem postępu”, wiernych „traktuje jak niewolników” i „prasuje ludziom mózgi”. Dodam też, że ten sam Krzysztof Pieczyński wcześniej nazywał Kościół organizacją terrorystyczną i domagał się postawienia papieża przed sądem.
W obliczu błędów Niemiec, z katastrofą polityki wobec Rosji na czele, nie sposób nie zadać sobie pytania, dokąd...
Wybór Karola Nawrockiego na prezydenta RP dokonany 1 czerwca oznacza, że będziemy mieli w Polsce nasilenie polit...
Iran to reżim przemocy i sponsor terroryzmu, który dąży do zniszczenia Izraela i destabilizacji regionu. Izrael...
Pokolenie zetek nie ufa klasie politycznej, nie wierzy we współpracę Karola Nawrockiego i rządu Donalda Tuska. J...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Kampania prezydencka 2025 roku pokazała, że emocje, przekaz i medium są dziś nierozerwalnie połączone. Pokazała,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas