Aktualizacja: 11.12.2024 23:42 Publikacja: 14.07.2022 12:15
Foto: Mat.prasowe
- Najemca zarządzający kilkoma popularnymi markami odzieżowymi zajmie w Varso Tower niemal 1,7 tys. mkw. powierzchni – informuje HB Reavis w komunikacie. - Pracownicy firmy wprowadzą się do biura na 38. piętrze wieżowca, skąd będą mogli podziwiać Warszawę z wysokości 190 metrów.
Klientowi z branży odzieżowej (deweloper nie podaje nazwy firmy) w procesie najmu biura doradzali eksperci firmy CBRE.
Stare centra handlowe i stare biurowce będą się mogły zamieniać w budynki mieszkalne. Rząd jest na tak. A rynek?
Mniej biurek, więcej miejsc do spotkań, do telekonferencji i do pracy kreatywnej. Biura, choć się zmieniają, będą potrzebne. A polskie biurowce to ekstraklasa.
Regionalny rynek biurowy w pierwszym kwartale powiększył się o 243,5 tys. mkw. Niemal połowa nowej powierzchni powstała w Katowicach.
Właściciel biurowca, który nie chce zmian, musi się liczyć z tym, że najemcy pominą jego ofertę. W biurze ma być jak w domu.
Bank zachęca rodziców do wprowadzenia swoich dzieci w świat finansów. W prezencie można otrzymać 200 zł dla dziecka oraz voucher na 100 zł dla siebie.
W ostatnich dwóch latach średnia wynajmowana powierzchnia biurowa w Warszawie, największym rynku w Polsce, zmniejszyła się nawet o jedną trzecią – wynika z raportu REDD.
Echo Investment uzyskało dla budynku React certyfikat BREEAM Final na poziomie „Excellent”. Obiekt może zmienić właściciela.
Powstający w biznesowym centrum Warszawy biurowiec dostarczy na rynek 32 tys. mkw. biur. Budynek przy Prostej ma być gotowy wiosną 2025 roku.
Biuro przestało być tylko miejscem pracy. To ważne narzędzie HR służące przyciąganiu talentów. Pracownicy doceniają dobry adres i dobrą komunikację. W siłę rosną elastyczne powierzchnie.
Deweloper sprzedał łódzki React estońskiej firmie Summus Capital. Liczy na zbycie jeszcze kilku nieruchomości.
Notowany na Catalyst deweloper, spółka Ghelamco, zawarł umowę sprzedaży mającego prawie 59 tys. mkw. powierzchni do najmu biurowca Warsaw UNIT przy rondzie Daszyńskiego. Nabywcą jest szwedzka spółka Eastnine AB. To największa transakcja na rynku biurowym w Europie.
Zasoby w Polsce są relatywnie młode, ale i nasz rynek mierzy się z ryzykami związanymi ze starzeniem się budynków.
Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków online, nabijanie ludzi w pompy ciepła. Wreszcie jest szansa na likwidację patologii – mówi Jan Ruszkowski, nowy dyrektor zarządzający Stowarzyszenia Fala Renowacji.
Biurowiec Company House II przy Al. Jerozolimskich w Warszawie przechodzi transformację. Obiekt zmienia nazwę i modernizuje wnętrza.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas