Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.09.2025 03:33 Publikacja: 23.08.2022 14:20
Foto: Materiały prasowe
Fani „Gry o tron” nie zawiedli. Pomimo słabej końcówki kultowego serialu na podstawie prozy Georga R.R. Martina, pierwszy odcinek prequelu serii – „Rodu smoka” – obejrzało rekordowo dużo widzów. W poniedziałek Warner Bros. Discovery, właściciel platformy HBO Max i HBO ujawnił, że w niedzielny wieczór czasu amerykańskiego pierwszy odcinek nowego serialu obejrzało niemal 10 mln widzów, a dokładnie 9,986 mln.
– Wspaniale było zobaczyć, jak miliony fanów „Gry o tron” wracają razem z nami do Westeros ostatniej nocy – powiedział w poniedziałek CNBC Casey Bloys, dyrektor ds. treści w HBO i HBO Max.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Prezydent USA Donald Trump pozwał dziennik „The New York Times”, czterech jego dziennikarzy oraz wydawnictwo Pen...
Właściciel Rolling Stone, Billboard i Variety pozwał Google, oskarżając technologicznego giganta o to, że jego s...
Rodzina Ellisonów poszła na ustępstwa w sporze z prezydentem i dostała zgodę na dużą fuzję. Teraz ma chrapkę na...
Prezydent USA Donald Trump oświadczył w piątek, że ma już chętnych nabywców na TikToka i mógłby dalej przedłużyć...
W piątek 8 sierpnia zakończyło się trwające od 6 maja i kilka razy przedłużane nadzwyczajne walne zgromadzenie w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas