Reklama
Rozwiń

Donald Trump już w Singapurze. "Bardzo dobre przeczucia"

Prezydent USA Donald Trump przybył już do Singapuru, przed historycznym szczytem z przywódcą północnokoreańskiego reżimu Kim Dzong Unem, dotyczącym przyszłości nuklearnego arsenału Pjongjangu.

Aktualizacja: 10.06.2018 15:24 Publikacja: 10.06.2018 15:19

Donald Trump już w Singapurze. "Bardzo dobre przeczucia"

Foto: AFP

qm

Trump przyleciał do bazy lotniczej Paya Lebar na pokładzie Air Force One bezpośrednio ze szczytu G7 w Kanadzie. Po 20-godzinnej podróży amerykański prezydent został przywitany w bazie lotniczej przez singapurskiego ministra spraw zagranicznych Viviana Balakrishnana.

Amerykański przywódca, zagajony przez reportera, jakie ma przeczucia odnośnie szczytu z Kim Dzong Unem, powiedział, że są "bardzo dobre". Potem wsiadł do swojej limuzyny.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Kraj
Dziki grasują w Warszawie. Problem narasta
Kraj
Metro nie kursuje od Słodowca do stacji Centrum. „Podejrzenie, że coś się pali”
Kraj
Jedyne Centrum Integracji Cudzoziemców na Mazowszu będzie działało w Warszawie
Kraj
Pociągi wracają na trasę M1 po awarii w metrze warszawskim
Kraj
Tęcza powróci na plac Zbawiciela. Projekt wybrano w Budżecie Obywatelskim przy czwartej próbie