Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 23.06.2025 01:11 Publikacja: 19.04.2023 12:15
Ukraina
Foto: AFP
W okresie styczeń-marzec 2023 r. obroty handlowe Ukrainy wyniosły 25,8 mld dol. czyli o 7 proc. mniej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku, donosi agencja Ukrinform, powołując się na dane Państwowej Służby Celnej Ukrainy.
W pierwszym kwartale 2023 r. Ukraina kupiła za granicą towary na kwotę 15,5 mld dol. a wyeksportowała towary na kwotę 10,3 mld dol. Opodatkowany import wyniósł 12,5 mld dol., co stanowi 80 proc. całkowitej wielkości importowanych towarów.
Ponad połowa konsumentów jest gotowa udostępniać sieciom handlowym i markom informacje o swoich preferencjach za...
Prezydent USA Donald Trump i premier Wielkiej Brytanii Keir Starmer poinformowali w kuluarach szczytu G7 o zawar...
Dyrektor generalny Luca de Meo opuszcza francuskiego producenta samochodów Renault, aby podjąć pracę poza branżą...
Handel w niedzielę jest dozwolony między innymi w ostatnią niedzielę czerwca. W związku z tym najbliższa niedzie...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Rośnie szara strefa tytoniowa w UE i w Polsce. Na rynek trafia coraz więcej papierosów pochodzących z nielegalny...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas