Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.07.2025 13:16 Publikacja: 20.09.2023 12:14
Foto: Bloomberg
Mija pięć lat od wybuchu afery GetBacku, w której 9 tys. obligatariuszy straciło prawie 3 mld zł. Audytorem firmy był Deloitte Audyt. Trafił pod lupę Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego i właśnie zapadły kluczowe decyzje - dowiedziała się „Rzeczpospolita”.
Informację potwierdziliśmy w kilku niezależnych źródłach. Nasi rozmówcy twierdzą, że Deloitte Audyt dostał trzyletni zakaz wykonywania badań sprawozdań finansowych. Tak sroga decyzja jest ewenementem w UE i może mieć znaczący wpływ na kształt polskiego rynku audytu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Regulacje podatkowe dotyczące listów zastawnych mogłyby obniżyć ceny kredytów mieszkaniowych – ocenia środowisko...
XIX Forum Funduszy pokazało, że nie brakuje chęci i pomysłów na to, by naprawiać rynek kapitałowy. Teraz potrzeb...
Władimir Putin pogodził się z utratą zamrożonych aktywów. Wcześniej chciał za nie kupować boeingi i odbudować ok...
Prezydent Stanów Zjednoczonych zapowiedział, że nie wyznaczy na stanowisko szefa Rezerwy Federalnej nikogo, kto...
Rolą branży powinno być inspirowanie klientów, by przesuwali się z bezpiecznej strefy oszczędzania w stronę inwe...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas