Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 02.09.2020 18:03 Publikacja: 02.09.2020 17:44
Foto: Defensie / CC0
Na początku roku Harry i Meghan w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie poinformowali, że mają zamiar wycofać się ze zobowiązań wynikających z ich dotychczasowej, eksponowanej roli w rodzinie królewskiej. Para ogłosiła chęć uzyskania niezależności finansowej i spędzania czasu poza Wielką Brytanią.
Później Pałac Buckingham przekazał, że książę i jego małżonka nie będą już pracującymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej i w związku z tym nie będą używać tytułów "Jego/Jej Królewska Wysokość". Poinformowano, że książę i księżna Sussex nie będą otrzymywać środków publicznych, a także oddadzą pieniądze wydane na remont ich posiadłości Frogmore Cottage, która jednak nadal pozostanie ich brytyjskim domem.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
KinoGram to pierwsze butikowe kino w Polsce, które od 4 lat działa w zmodernizowanej Fabryce Norblina w Warszawi...
Wielki gwiazdor hollywoodzkiego kina znany był z filmów „O jeden most za daleko”, „Więzień Brubaker”, „Wielki Ga...
Od 17 do 21 września w warszawskim Kinie Iluzjon zaprezentowane zostaną odrestaurowane cyfrowo klasyki światoweg...
Film Agnieszki Holland będzie walczył o nominację w kategorii filmu zagranicznego w imieniu polskiej kinematogra...
„Teściowie 3” to błyskotliwa komedia z gwiazdorską obsadą. Na ekranie wspaniali: Ostaszewska, Dorociński, Kuna,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas