- Liczymy, że dzięki udziałowi w Kongresie Biznes To Rozmowy zaistniejemy w wyobraźni osób odpowiedzialnych za inwestycje technologiczne w ich firmach, że uwiedziemy ich koncepcją zmiany w różnych procesach biznesowych – mówi Elwira Sokołowska, prezes Sage.
Inny powód udziału Sage w kongresie, na który wskazuje, to zbieżność długoterminowych strategii firm. - W ubiegłym roku byłam na Kongresie Netii, widziałam jak Netia aranżuje swoje relacje z klientami, niewątpliwie oferując produkty high-tech, ta komplementarność oferty nas łączy – wskazuje prezes Sage.
Uczestnicy sesji przygotowanej w tym roku przez Sage będą mogli przekonać się, jakie zmiany dla przedsiębiorstw przyniosły nowe rozwiązania legislacyjne, popychające Polskę w ramiona cyfryzacji. Na początku 2013 r. w życie weszła dyrektywa zrównująca fakturę elektroniczną z papierową. Sage chce popłynąć na fali, którą wywołuje ta zmiana, choć – wskazuje Elwira Sokołowska – istnieją bariery psychologiczne, które wymagają przezwyciężenia, aby nowa możliwość była powszechnie wykorzystywana.
- Jesteśmy firmą tradycyjną z 20-letnią historią. Obszar, na który wchodzimy - elektronicznego obiegu dokumentów finansowych pomiędzy przedsiębiorstwami - jest obszarem innowacyjnym, nie tylko dla nas. Dla Sage to szansa na zmianę wizerunku. Dla przedsiębiorstw – także na oszczędności oraz wyższy komfort pracy– mówi Elwira Sokołowska.
- Chcemy być postrzegani jako firma innowacyjna. Portal, którego jesteśmy autorem i który ciągle udoskonalamy (www.międzyfirmami.pl) – do wymiany faktur elektronicznych – pomaga nam zrealizować ten cel – tłumaczy Elwira Sokołowska.