Reklama
Rozwiń
Reklama

Pracownicy KGHM więcej zarobią

Związki zawodowe działające w koncernie wynegocjowały podczas rozmów z zarządem wypłatę dla załogi nagrody rocznej i uruchomienie tzw. przeszeregowania. To część tego, co chcieli. W tym roku dalszych wzrostów świadczeń pracowniczych ma już nie być.

Publikacja: 04.09.2024 10:40

Pracownicy KGHM więcej zarobią

Foto: Bloomberg

Zarząd KGHM i związki związkowe działające w spółce zawarły porozumienie dotyczące warunków płacowych. Ustalono m.in., że 25 września pracownicy otrzymają jednorazową nagrodę w wysokości 2 tys. zł. Dodatkowo, od 1 października uruchomione zostaną tzw. przeszeregowania obejmujące 10 proc. załogi. Zostaną one uzgodnione pomiędzy poszczególnymi oddziałami spółki, a zakładowymi organizacjami związkowymi.

Porozumienie wyczerpuje tegoroczne roszczenia płacowe pracowników KGHM

Pozostało jeszcze 81% artykułu

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Biznes
Spór o przepisy antynikotynowe na szczycie WHO w Genewie
Biznes
Superman #1 z pierwszego nakładu DC najdroższym komiksem w historii
Biznes
Autoportret Fridy Kahlo sprzedany za 55 mln dolarów. To rekord dla dzieła stworzonego przez kobietę
Biznes
Plan USA dla Ukrainy, AI uderza w copywriterów i impas na COP30
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Biznes
Wojna Putina zatapia stocznie Rosji. Nie płacą i zwalniają
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama