fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Cezary Grabarczyk: Państwo powinno zapewnić Internet wsiom

W Sieci Opinii
Na konferencji dotyczącej perspektyw rozwoju rynku łączności elektronicznej w Unii Europejskiej wziął udział król zaginionych autostrad Cezary Grabarczyk
Państwo musi zadbać o budowę szerokopasmowego Internetu. Choć w naszych czasach usługi telekomunikacyjne są wszechobecne, to wciąż istnieją bariery dla rozwoju tego rynku. Ich zniesienie jest warunkiem prawdziwej komunikacji globalnej.
Poseł PO dodał: Sieci nowej generacji to zmiana jakościowa. Ten piękny krajobraz zakłócają jedynie wysokie koszty rozbudowy sieci. Trzeba stworzyć takie warunki prawne i regulacyjne, by biznes mógł świadczyć te usługi na zdrowych i przejrzystych zasadach. (...) Państwo musi zadbać o budowę infrastruktury szerokopasmowej na terenach wiejskich i niezurbanizowanych.
Ups, już się zaczynamy bać, że minister Grabarczyk będzie chciał zająć się rozszerzeniem dostępu do Internetu w kraju. To może mieć zgubne skutki dla milionów Polaków korzystających z globalnej sieci. Panie ministrze - prosimy, niech Pan już się za to nie zabiera.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA