fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Hotele

Kraków Old Town - w starym gmachu nowy duch

materiały prasowe
Best Western Kraków Old Town to nowa nazwa dla dawnego krakowskiego Monopolu. Za stateczną XIX-wieczną fasadą kryją się awangardowe wnętrza
Old Town to pierwszy sieciowy, trzygwiazdkowy hotel w samym centrum Starego Miasta. Tradycje hotelarskie tego historycznego budynku, mieszczącego się przy ulicy Św. Gertrudy, sięgają połowy XIX wieku.
Hotel dysponuje 91 pokojami z bezpłatnym dostępem do Internetu, wyposażonymi m.in. w 32-calowe telewizory LCD. 19 pokojów wykończono w standardzie lux - oferują więcej miejsca do pracy. Dumą właścicieli hotelu - RT Hotels z Grupy Kapitałowej PUHIT - jest nowoczesne skrzydło jazz, w którym mieści się 18 pokojów o najwyższym standardzie premium i superior z klimatyzacją, awangardowym wystrojem i oryginalnym oświetleniem, którego barwę można zmieniać.  Na potrzeby konferencyjne przeznaczono dwie sale o powierzchni 59 oraz 45 metrów kwadratowych.
- Best Western Kraków Old Town ma doskonałą lokalizacją, a to jedno z najważniejszych kryteriów decydujących o możliwości przyłączenia się do sieci Best Western – mówi Saija Kekkonen, dyrektor Best Western na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę. Właściciele hotelu liczą, że choć w Krakowie nie będą rozgrywane mecze na EURO 2012, miasto przyciągnie wielu zagranicznych turystów odwiedzających Polskę w czasie mistrzostw. - Chęć zobaczenia Krakowa będzie powodem, dla którego wiele osób z pewnością przedłuży pobyt w Polsce podczas Euro. Są tu przecież zlokalizowane dwa z centrów pobytowych dla drużyn biorących udział w turnieju, fani piłki nożnej na pewno więc i w Krakowie poczują atmosferę mistrzostw – mówi Anna Stefańczyk, dyrektor RT Hotels. Best Western Kraków Old Town to jedenasty hotel, który dołączył w Polsce do Best Western. - Do końca 2011 roku zaplanowano jeszcze jedno otwarcie – będzie to trzeci hotel Best Western w Warszawie, przy ulicy Poleczki - zapowiada Kekkonen.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA