fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2011

Okręg nr 1, Legnica, Prawo i Sprawiedliwość, lista nr 1

Nr na liście,   Nazwisko,   Imiona,   Zawód,   Płeć,   Miejsce zamieszkania,  Partia
1   Lipiński   Adam Józef   parlamentarzysta   M   Warszawa   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2   Witek   Elżbieta Barbara   parlamentarzysta   K   Jawor   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3   Machałek   Marzena Anna   parlamentarzysta   K   Kamienna Góra   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4   Ślusarz   Rafał Józef   lekarz   M   Gryfów Śląski   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5   Idczak   Witold Lech   inżynier budownictwa   M   Legnica   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6   Stachyra   Jerzy Grzegorz   wyższy urzędnik samorządowy   M   Bogatynia   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7   Kubów   Krzysztof Jan   specjalista administracji publicznej   M   Lubin   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8   Zembik   Wojciech Bolesław   inżynier elektronik   M   Lubań   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9   Grocki   Władysław Ryszard   technik górnictwa   M   Złotoryja   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10   Sidorowicz   Dorota Małgorzata   fizjoterapeuta   K   Chocianów   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11   Horzempa   Mirosław   politolog   M   Kruszyn   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12   Zubowski   Wojciech Michał   specjalista do spraw zarządzania i organizacji   M   Głogów   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13   Szymański   Rafał Piotr   ekonomista   M   Jelenia Góra   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14   Gęborys   Jarosław Andrzej   ekonomista   M   Kamienna Góra   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15   Buciuto   Jadwiga Barbara   nauczyciel matematyki   K   Zgorzelec   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16   Majsner   Iwona   specjalista do spraw środków trwałych   K   Legnica   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17   Lachowicz   Julian   mechanik   M   Szklarska Poręba   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18   Zawiślak   Katarzyna Małgorzata   technik obsługi turystycznej   K   Lubin   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19   Birut   Teresa Mariola   specjalista do spraw rachunkowości   K   Rynarcice   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20   Troczyńska   Danuta Anna   nauczyciel upośledzonych umysłowo   K   Uniegoszcz   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21   Duraj   Joanna Edyta   specjalista do spraw zarządzania i organizacji   K   Ruszowice   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22   Zatylna   Irena   pracownik biurowy   K   Bolesławiec   członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23   Tarnowski   Jarosław Michał   ekonomista   M   Mysłakowice   nie należy do partii politycznej
24   Zołoteńki   Paweł   wyższy urzędnik państwowy   M   Warszawa   nie należy do partii politycznej
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA