fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

EMC podpisał umowy z Holendrami

Notowany na giełdzie EMC Instytut Medyczny podpisał umowy na świadczenie usług medycznych z trzema holenderskimi kasami chorych: CZ, DeltaLloyd oraz OHRA, które obsługują 3,3 mln osób.
- Jestem bardzo zadowolony z podpisania umowy  o współpracy.  Porozumienia nie byłoby możliwe, gdyby nie wysoka jakość świadczonych przez nas usług, dobre standardy pracy i opieki medycznej – powiedział Piotr Gerber, prezes EMC Instytut Medyczny.
To kolejne zagraniczne kasy chorych obsługiwane przez EMC. W lipcu  ubiegłego roku spółka  nawiązała współpracę z największą niemiecką Kasą Chorych AOK–Die Gesundheitskasse i Techniker Krankenkasse i jest jedynym partnerem AOK w Polsce.
AOK, TK, CZ, OHRA, DeltaLloyd  oferują opiekę medyczną swoim ubezpieczonym w ramach programu EuropaService, który zapewnia swobodny dostęp do całodobowej opieki medycznej. Posiadając kartę ubezpieczeniową AOK TK Delta Lloyd Ohra i CZ można skorzystać z: opieki ambulatoryjnej, szpitalnej oraz z opieki przed przyjęciem oraz po wypisie ze szpitala.
EMC Instytut Medyczny, który  ma obecnie 8 szpitali i 16 przychodni, uruchomił  też specjalne call center dedykowane dla obcokrajowców. W całym 2010 r. i w ciągu 6 miesięcy 2011 r. z usług szpitali i przychodni EMC skorzystało już blisko 1.500 zagranicznych pacjentów.
W Polsce firma realizuje opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz dla klientów ubezpieczonych w PZU, Signal Iduna, Allianz, Generali, Inter Ubezpieczenia oraz Medica Polska.
Źródło: ekonomia24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA