fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Promocja turystyczna

Wyciągi w Zillertal już od siódmej rano

Materiały Promocyjne
W tym roku zainwestowaliśmy w infrastrukturę narciarską 30 mln euro. Wkrótce na lodowcu Hintertux ruszy 10-osobowa kolejka linowa - chwalili się w Warszawie przedstawiciele Zillertal Tourismus
Nowa kolejka zastąpi wyciąg krzesełkowy "Gefrorene Wand". Na terenach Zillertal Arena kończy się też budowa ośmioosobowej gondoli Gipfelbahn Königsleisten, zamiast czterosobowego wyciągu.
Tegoroczna nowość to także oferta Early Bird promowana jako „świeży puch dla rannych ptaszków". Na stokach Hochzillertal-Kaltenbach wyciągi narciarskie będą czynne codziennie już od 7.30, a w Hochfügen od 7.45. Nawet wysoko na lodowcu Hintertux będzie można z nich korzystać od 8.15.
Wiosną, od 15 marca do 15 kwietnia, gdy dzień będzie dłuższy w każdy czwartek i niedzielę w Zillertal Arena część kolejek krzesełkowych i gondolowych ma być uruchamiana nawet o  6.55.
W Lärchwald w dolinie Hobergtal otwarto wypożyczalnię kamer mocowanych na kaskach, a w termach Erlebnisthterme nowy basen solankowy z wodą o temperaturze 36 st. C.
Największy w Austrii region lodowcowy i jedyny całoroczny oferuje narciarzom 172 wyciągi i 668 km tras. Na niektórych można jeździć nawet w pełni lata, a na znacznej części już w listopadzie.
Zillertal może się poszczycić ponadto m.in ekskluzywnymi schroniskami, jak np. Kristalhütte, gdzie organizowane są koncerty muzyki klasycznej, brunche jazzowe i degustacje win.
Z kolei nowy hotel górski Wedelhütte to najwyżej położony (2350 m n.p.m) pięciogwiazdkowy obiekt hotelowy w Alpach. A restauracja Alexander to jeden z najlepszych w Austrii zakładów gastronomicznych.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA