fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Praca

FallWeek - szkolenia dla studentów w renomowanych firmach

Już po raz trzeci Studenckie Koło Naukowe Konsultingu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w FallWeeku!
FallWeek to jedyny projekt w Polsce, który daje możliwość studentom I, II i III roku studiów licencjackich uczestnictwa w tygodniowym cyklu szkoleń i warsztatów w jednej z czterech renomowanych firm.
I etap projektu już 4-17 października na [link=http://www.fallweek.pl]www.fallweek.pl[/link]!
[srodtytul]Czym jest FallWeek?[/srodtytul]
FallWeek to nowatorskie przedsięwzięcie, organizowane przez SKN Konsultingu już po raz trzeci. Jest to wyjątkowy projekt, dzięki któremu studenci I, II i III roku studiów licencjackich mogą wziąć udział w tygodniowym stażu w jednej z czterech renomowanych firm. To niesamowita szansa na postawienie pierwszego kroku ku swojej karierze w branżach: konsulting strategiczny, konsulting finansowy i audyt, sektor bankowy oraz sektor dóbr szybko zbywalnych.
Jak dotąd w nasz projekt zaangażowały się następujące firmy:
• Alior Bank, • The Boston Consulting Group, • PricewaterhouseCoopers, • Procter & Gamble.
Projekt składa się z dwóch etapów rekrutacyjnych. Pierwszy z nich rusza już 4 października 2010 i potrwa do 17.10.2010r - to internetowy test analityczny w języku angielskim. Po zakwalifikowaniu się do II etapu uczestników czeka test przygotowany przez partnerów - to on wyłoni kilkadziesiąt najlepszych studentów mających szansę na tygodniowe praktyki. FallWeek to okazja dla tych, którzy mają dość teorii i chcą nauczyć się czegoś praktycznego od najlepszych.
Wszelkie pytania i uwagi kierujcie na adres mailowy: [mail=fallweek@gmail.com]fallweek@gmail.com[/mail] Więcej informacji oraz zapisy na [link=http://www.fallweek.pl]www.fallweek.pl[/link]!
FallWeek – poznaj od środka firmy najlepsze w swojej branży. Świat międzynarodowego biznesu czeka na Ciebie!
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA