fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawnicy

Zagraniczne praktyki dla młodych prawników

www.sxc.hu
W 2010 roku Niemiecka Fundacja na Rzecz Międzynarodowej Współpracy Prawnej (IRZ-Stiftung) i Niemiecka Federalna Rada Adwokacka oraz Niemieckie Stowarzyszenie Prawników organizują wielostronne praktyki dla prawników z Europy środkowej, wschodniej i południowo - wschodniej.
W programie mogą wziąć udział prawnicy, którzy nie ukończyli trzydziestego piątego roku życia, specjalizują się w prawie cywilnym lub handlowym i biegle posługują się językiem niemieckim. Prawnicy pracujący dla niemieckich kancelarii prawnych w Polsce nie mogą uczestniczyć w praktykach.
Osoby, chcące uczestniczyć w wymianie, powinny do 5 stycznia 2010 roku wysłać podanie wraz z dwoma zdjęciami paszportowymi, a także życiorys w języku niemieckim na adres: [b] Deutsche Stiftung fuer internationale rechtliche Zusammenarbeit e. V. z. Hd. Frau Andrea Vitzthum Ubierstr. 92 D-53173 Bonn Niemcy/Deutschland[/b] Odpowiednie formularze można otrzymać pisząc pod adres [mail=vitzthum@irz.de]vitzthum@irz.de[/mail]. Informacji na temat programu udziela także Bogna Krysińska, Wiceprzewodnicząca Komisji Współpracy z Zagranicą Naczelnej Rady Adwokackie: [mail=b.krysinska@adwokatura.pl]b.krysinska@adwokatura.pl[/mail]
Źródło: Rzeczpospolita OnLine
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA