fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Obiekt ze szkła na wynajem

Pierwszy biurowiec w Łużycka Office Park przy ul. Łużyckiej w Gdyni oddano już do użytku. Budynek jest w całości wynajęty. Kolejny zostanie oddany za pół roku.
Kompleks Łużycka Office Park to pierwsza tego typu inwestycja w Trójmieście, która skupia w jednym miejscu pięć biurowców klasy A. Budowa pierwszego z nich trwała ponad rok. Jego najemcami są firmy grupy Allcon (1500 mkw.), Nordea Bank Polska (2300 mkw.) oraz VTS HQ (900 mkw.).
Kolejny obiekt zostanie oddany za pół roku. Zakończenie całej inwestycji przewidziano zaś na grudzień 2009 r. Pięciokondygnacyjne budynki o łącznej powierzchni ok. 33 500 mkw. przeznaczone są na wynajem na biura, a na parterze znajdują się lokale na działalność handlowo-usługową. Każdy biurowiec ma podziemny garaż na ok. 90 miejsc. – Elewacja wykonana ze szkła zapewnia jasną i dobrze doświetloną przestrzeń biurową. Od strony wschodniej z okien górnych pięter rozpościera się widok na oddalony około 2 km Bałtyk – opisują przedstawiciele inwestora. – Atutem Office Park jest też dobra lokalizacja zapewniająca szybkie połączenie z centrum Gdyni, obwodnicą i lotniskiem.
Inwestorem obiektu jest spółka Allcon Investment Properties.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA