fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Wezyr dziękuje Ostatnimmiejscom.pl

Internet
Sieć agencyjna Ostatniemiejsca.pl nie wywiązuje się z płatności wobec nas - uznał Wezyr Holidays i ogłosił zakończenie współpracy z nią
Oficjalny komunikat brzmi: "Wezyr Holidays zakończył współpracę z agentem Ostatniemiejsca.pl S.A. z powodu nie wywiązywania się agenta ze zobowiązań wynikających z umowy. I dodaje: "Pomimo tego faktu [zarząd] dziękuje Ostatniemiejsca.pl S.A. za wieloletnią współpracę i życzy sukcesów w dalszych działaniach".
"W związku z powyższym Wezyr Holidays informuje, iż Klienci, którzy do dnia 21.05.2013 dokonali rezerwacji usług turystycznych przez Ostatniemiejsca.pl S.A pozostają pod opieką Wezyr Holidays, jako organizatora wyjazdu, a dalszą, bieżącą obsługą rezerwacji Klienta zajmuje się bezpośrednio dział obsługi Klienta Wezyr Holidays (nie Ostatniemiejsca.pl S.A.)".
- Nie chcemy teraz komentować tej sytuacji - powiedziała nam współwłaścicielka Ostatnichmiejsc.pl Ewa Kozikowska.
Ostatniemiejsca.pl działają od 2005 roku. Początkowo opierały się tylko na sprzedaży ofert biur podróży za pośrednictwem strony internetowej o tej nazwie. Później jednak zorganizowały sieć współpracowników, którym dają franczyzę. W czerwcu 2012 roku spółka weszła na tzw. alternatywny parkiet (NewConnect) na warszawskiej giełdzie, pozyskując pół miliona złotych z akcji na rozwój.
Po rozstaniu się Wezyra ze spółką, z pierwszej piątki największych biur podróży został jej Neckermann.
W lutym Wezyr rozstał się z siecią Travelplanet, podał identyczny powód - trudności w rozliczeniach.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA