fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Zamieszkaj jak Prince

Forest
Purpurowe dywany, niezapomniane logo Prince"a i jego biurko - to wszystko może być Twoje za niecałe 13 milionów dolarów.

Na sprzedaż jest dom w Toronto w Kanadzie gdzie w latach 2001 - 2006 mieszkał i tworzył znany muzyk Prince. Obecny właściciel usiłuje go sprzedać już od ponad 3 lat. Pierwotnie dom wyceniono na 9,5 mln dolarów, jednak po niespodziewanej śmierci Prince'a w kwietniu zeszłego roku został wycofany z agencji nieruchomości. Sprzedający argumentował, że nie chciał być posądzony o zbijanie profitu na tej tragedii.

Teraz dom wrócił na rynek za 12,79 mln dolarów, a jego właściciel podkreśla, że nie ma ona nic wspólnego ze znanym byłym właścicielem. Dom stoi w jednej z najdroższych i najbardziej eleganckich dzielnic Toronto, gdzie "tuż za rogiem" mieszkają inne gwiazdy, m.in. znany piosenkarz Drake.

Dom ma powierzchnię niemal 1,5 tys. metrów kwadratowych i sześć sypialni, 10 łazienek, siłownię oraz purpurowy pokój telewizyjny. Podłogi wyłożone są marmurami a na drzwiach jadalni wciąż widnieje symbol Prince'a. Dom otoczony jest ogrodem ze starodrzewiem, ma również własny basen oraz kort tenisowy

Cała posiadłość ma powierzchnie ponad 8 tys. metrów kwadratowych.

Prince mieszkał w tym domu kiedy był żonaty z Kanadyjką Manuelą Testolini.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA