fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

SSW Pragmatic Solutions doradcą prawnym CI Games S.A. w ofercie publicznej akcji spółki

Adobe Stock
Akcje serii H wyemitowane przez CI Games S.A. zostały wpisane do Rejestu Przedsiębiorców, co zamyka proces wtórnej oferty publicznej spółki (SPO).

W jako jednej z pierwszych w Polsce wykorzystano w niej wprowadzony niedawno wyższy próg dla ofert publicznych bez prospektu emisyjnego. Zastosowano innowacyjny mechanizm ustalania cen, a systemy informatyczne warszawskiej GPW posłużyły do określenia ceny emisyjnej i liczby akcji w emisji dwutranszowej z częściowymi prawami pierwszeństwa objęcia akcji, zarezerwowanymi dla istotnych udziałowców.

CI Games S.A., notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, jest wydawcą, deweloperem i dystrybutorem gier wideo na rynku globalnym. Od 2002 roku spółka i jej grupa wypuściły ponad sto tytułów i własnych rozpoznawalnych marek, takich jak Sniper Ghost Warrior czy Lords of the Fallen. Fundusze zebrane poprzez SPO zostaną wykorzystane do rozszerzenia wewnętrznego zespołu deweloperskiego, wsparcia działań marketingowych i rozwoju portfolio gier.

Pracownicy SSW z zespołu Rynków Kapitałowych zapewnili CI Games S.A. kompleksowe doradztwo w zakresie procesu SPO, w tym opracowania memorandum informacyjnego i poinformowania KNF o działaniach promocyjnych. Zespołem projektowym kierował dr Szymon Okoń (partner SSW) przy wsparciu Tomasza Kwaśniewskiego (starszy partner) i Piotra Motora (młodszy partner).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA