fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Hogan Lovells doradzała Gdańsk Shipyard Group przy sprzedaży Stoczni Gdańsk i GSG Towers

123rf
Warszawskie biuro kancelarii Hogan Lovells doradzało Gdańsk Shipyard Group sp. z o. o. przy transakcji sprzedaży 81,05% akcji Stoczni Gdańsk S.A. oraz 50% udziałów GSG Towers Sp. z o.o. na rzecz grupy Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Od 19 lipca br. 100-proc. właścicielem Stoczni Gdańsk S.A. i GSG Towers Sp. z o.o. (producent wież do elektrowni wiatrowych) są spółki z grupy Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

W dniu 11 czerwca br. Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyraził zgodę na dokonanie koncentracji poprzez nabycie przez SPV Operator sp. z o.o. (spółki w 100% należącej do Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.), udziałów GSG Towers.

Adwokat Marek Wroniak, Partner kierujący Departamentem Korporacyjnym, Fuzji i Przejęć w warszawskim biurze Hogan Lovells, nadzorował projekt, który był prowadzony przez radcę prawnego Tomasz Żaka. W skład zespołu transakcyjnego Hogan Lovells wchodzili ponadto:

Departament Korporacyjny, Fuzji i Przejęć: adwokat Piotr Kwasiborski, radca prawny Tomasz Pietrzak, Michał Białobrzeski oraz Hubert Kruk.

Departament Projektów Infrastrukturalnych: radca prawny Adriana Mierzwa-Bronikowska.

Praktyka Prawa Konkurencji: radca prawny Piotr Skurzyński, adwokat Magdalena Kowara oraz Dr Maciej Gac.

Praktyka Rozwiązywania Sporów: adwokat Przemysław Tacij.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA