fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

PCS: mec. Karolina Kanclerz obejmuje funkcję Partnera i będzie zarządzać biurem we Wrocławiu

W maju br. Karolina Kanclerz, radca prawny, dołącza do kancelarii PCS Paruch Chruściel Schiffter. Obejmuje stanowisko: Partner, Zarządzający biurem kancelarii we Wrocławiu.

- Obecność PCS we Wrocławiu jest odpowiedzią na oczekiwania klientów z Wrocławia i regionu dolnośląskiego. Połączenie doświadczeń Karoliny i pozostałych Partnerów PCS oraz ich zespołów, jak również rozległej struktury PCS, zapewni wyjątkową możliwość kontynuacji współpracy z klientami w biurze PCS we Wrocławiu. Karolina od kilkunastu lat świadczy pomoc prawną dla klientów z Wrocławia i regionu dolnośląskiego. Zdobywa uznanie klientów i Partnerów PCS swoim unikalnym łączeniem interdyscyplinarnego doświadczenia z biznesowym podejściem do prowadzonych spraw. Doradza w sprawach kompleksowego wsparcia działów HR oraz compliance, w tym restrukturyzacji, zatrudniania i zwolnień wyższej kadry menadżerskiej. Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie procesowe prowadzi klientów w trakcie postępowań wyjaśniających na tle mobbingu i dyskryminacji - informuje Kancelaria.

- Spełniając prośby naszych klientów, zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego, piątego już biura kancelarii PCS. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Na co dzień współpracujemy z wieloma klientami z Wrocławia i regionu dolnośląskiego. Niezmiernie cieszy nas fakt, że biurem kancelarii pokieruje Karolina Kanclerz, wybitna specjalistka w obszarze prawa pracy, która doskonale zna oraz rozumie specyfikę firm funkcjonujących w regionie. Co znamienne, wszyscy obecni Partnerzy PCS współpracowali z Karoliną przez wiele lat. Okazuje się, że nasze drogi zawodowe rozeszły się na kilka lat, by teraz powrócić i tworzyć razem PCS – dodaje Sławomir Paruch partner założyciel PCS.

Karolina Kanclerz przez kilkanaście lat związana była z kancelarią Sołtysiński Kawecki & Szlęzak, w której wcześniej miała okazję współpracować ze wszystkimi Partnerami PCS.

Kancelaria PCS Paruch Chruściel Schiffter chwali się, że  jest obecnie największą kancelarią prawa HR w Polsce. Specjalizuje się we wszystkich kwestiach prawa HR dot. zatrudnienia, w tym zatrudnienia i zwolnień, global mobility&immigration, wynagrodzeń i premii, compliance, ZFŚS, ZUS, sporów sądowych, restrukturyzacji, zasad motywacyjnych i lojalnościowych, czasu pracy, programów emerytalnych, PPK, PPE, danych osobowych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA