fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria CMS organizuje Forum Zamówień Publicznych

www.sxc.hu
Kancelaria CMS organizuje Forum Zamówień Publicznych CMS, które odbędzie się 24 maja br. w godz. 9.00 -13.00, w siedzibie Business Centre Club w Warszawie.

Wydarzenie będzie okazją do rozmowy o najnowszych zmianach i trendach na rynku zamówień publicznych, zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Podczas Forum spotkania przedstawimy wybrane kwestie związane z unijnymi dyrektywami zamówieniowymi oraz ich implementacją do krajowych systemów prawnych, jak również ostatnie zmiany w polskim Prawie zamówień publicznych.

W programie m.in.:

• Rynek zamówień publicznych w 2017 r., aktualności i trendy – szersze spojrzenie europejskie;

• Prawo zamówień publicznych w Polsce – zarówno ostatnie, jak i nadchodzące zmiany legislacyjne, reakcje i oczekiwania rynku;

• Nowe kryteria udzielania zamówień (MEAT) oraz kryterium kosztu cyklu życia produktu (LCC) – podejście praktyczne, perspektywa ekonomiczna, doświadczenia europejskie;

• Ograniczanie biurokracji i zwiększanie innowacyjności w zamówieniach publicznych – czy dotychczasowe zmiany przyniosły efekty?

• Zmowy przetargowe i kwestie compliance w zamówieniach publicznych – perspektywa prawa ochrony konkurencji i przepisów prawa karnego;

• W jaki sposób skutecznie walczyć o wynik, lub bronić wyniku przetargu – przegląd doświadczeń z różnych krajów europejskich.

Prelegentami i panelistami Forum będą ekonomiści i przedstawiciele biznesu z sektorów najczęściej korzystających z prawa zamówień publicznych, a także prawnicy CMS – specjaliści w obszarze zamówień publicznych z różnych krajów europejskich. W wydarzeniu udział wezmą m.in.:

- Joanna Baczewska, Członek Zarządu, Tramwaje Warszawskie;

- Jakub Mikołajczak, Dyrektor Departamentu Prawnego, Bombardier Transportation Polska;

- Edyta Snakowska-Estorninho, Dyrektor Departamentu Prawnego, Pratt & Whitney;

- Paweł Pawłowski, Ekspert ds. inwestycji w strukturach samorządowych;

- Virginie Dor, Członek Grupy Eksperckiej Komisji Europejskiej ds. Zamówień Publicznych, CMS Bruksela;

- Małgorzata Urbańska, radca prawny, partner, CMS Polska;

- Arkadiusz Korzeniewski, adwokat, partner, CMS Polska;

- Bernt Elsner, partner, CMS Austria.

Podczas Forum zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne na język polski, gdyż wydarzenie będzie odbywać się w języku angielskim.

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o dokonanie rejestracji pod linkiem.

Szczegółowy program Forum.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA