fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Dentons partnerem głównym największego wydarzenia biznesowego w Europie środkowowschodniej

Fotolia
Kancelaria Dentons jest partnerem głównym tegorocznego Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbywającego się w dniach 14 – 16 maja w Katowicach. Prawnicy kancelarii będą panelistami siedmiu i moderatorami dwóch sesji tematycznych Kongresu.

„Skala zaangażowania Dentons przy X jubileuszowej edycji EKG jest rekordowa na tle doświadczeń wszystkich naszych europejskich biur" – mówi Arkadiusz Krasnodębski, Partner zarządzający warszawskim biurem kancelarii - „Jesteśmy dyskutantami lub moderatorami w dziewięciu panelach, w tym trzech energetycznych. Energetyka od samego początku jest jedną z kluczowych specjalizacji biura w Warszawie, dlatego skupiamy na niej szczególną uwagę. Na Kongresie prezentujemy także, że jesteśmy prawdziwie globalną kancelarią – największą na świecie, z ponad 160 biurami, w tym 31 biurami w regionie Europy.  Dlatego wśród naszych panelistów są również partnerzy z biur Dentons w Berlinie (Thomas Schubert, panelista sesji poświęconej OZE) oraz w Luksemburgu (Shaohui Zhang kierujący Dentons Europe China Desk).

Wraz z moimi koleżankami i kolegami serdecznie zapraszam wszystkich gości największego biznesowego wydarzenia w naszym regionie Europy na sesje z udziałem prawników Dentons. Mamy dużo do opowiedzenia."

Pełna lista sesji z udziałem przedstawicieli Dentons:

14 maja Cała Polska specjalną strefą ekonomiczną? Cezary Przygodzki

15 maja Europejski rynek gazu, Arkadiusz Krasnodębski (moderator) Infrastruktura dla elektromobilności, Michał Motylewski (moderator) Nowy Jedwabny Szlak – dziś i jutro, Shaohui Zhang Pracownicze plany kapitałowe, Aleksandra Minkowicz-Flanek

16 maja Odnawialne źródła energii – regulacje i rynek, Thomas Schubert Energetyka jądrowa w Polsce, Arkadiusz Krasnodębski Restrukturyzacja, Anna Pukszto Finansowanie systemów ochrony zdrowia – przegląd rozwiązań, rekomendacje, Wojciech Kozłowski

Poza ósemką panelistów i moderatorów w Europejskim Kongresie Gospodarczym uczestniczyć będzie 18 partnerów i counseli kancelarii. Przez cały czas trwania Kongresu funkcjonować będzie Dentons Lounge (w strefie VIP na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego), gdzie zainteresowane osoby będą mogły spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami kancelarii.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA