fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

"Zapomnijcie o brexicie". Są już zakłady na imię dziecka Harry'ego i Meghan

AFP
"Ich wysokość książę i księżna Sussex z przyjemnością ogłaszają, że księżna Sussex spodziewa się dziecka na wiosnę 2019 roku" - poinformował w poniedziałek Pałac Kensington. Machina związana z kolejnym royal baby w Wielkiej Brytanii momentalnie ruszyła z kopyta.

Królowa Elżbieta jest "zachwycona", premier Theresa May napisała na Twitterze swoje "najgorętsze gratulacje", a matka Meghan, Doria Ragland, powiedziała, że jest "bardzo zadowolona z tej pięknej wiadomości". "Szczęśliwe wieści budzą tego ranka" - napisał z kolei ambasador USA w Wielkiej Brytanii Woody Johnson.

Zapowiedź pojawiła się, gdy Brytyjczycy martwią się perspektywą wyjścia ich kraju z Unii Europejskiej bez porozumienia z Brukselą. Mówi się, że wkrótce może nawet upaść rząd Theresy May, ale obywatele będą mieli dobry temat, by na popołudniowej herbatce rozmawiać o czymś z uśmiechem. "Zapomnijcie o brexicie. Harry i Meghan oczekują dziecka" - zaczyna swoją depeszę agencja AFP.

Google poinformował, że od poniedziałkowego poranka radykalnie wzrosła liczba wyszukań w tej wyszukiwarce hasła "kiedy jest wiosna?" i nie jest to absolutnie spowodowane pogodą. Z kolei brytyjskie gazety momentalnie rozpoczęły spekulacje na temat tego, jak przyszły lord lub dama będzie miał/-a na imię.

Meghan zanim została księżną Sussex była aktorką w Stanach Zjednoczonych. Część prasy twierdzi więc, że rodowita Kalifornijka nadając imię swojemu dziecku zaczerpnie ze swoich amerykańskich korzeni.

U bukmacherów faworytem jest jednak (tradycyjnie, podobnie było w przypadku dzieci księcia Williama) najczęściej Diana, na część matki Harry'ego. Jednak u słynnego Williama Hilla niższy kurs jest na aż cztery inne damskie imiona: Alicja, Elżbieta, Oliwia i Wiktoria. Diana jest dopiero po nich.

A może jednak chłopczyk? Jeśli tak, to najpewniej Aleksander. Na takie imię William Hill stawia przy kursie 8 do 1. Drugi jest Karol (13 do 1), a następnie Albert, Artur lub Edward (15 do 1).

Najwięcej można zarobić na imionach Royston, Ruth i Tyrone - za postawionego funta William Hill po narodzinach odda pół tysiąca funtów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA