Przestępczość

Indie: Przystawili 29-latkowi pistolet do głowy i kazali się ożenić

YouTube
29-letni Vinod Kumar miał zostać porwany i zmuszony do ślubu z kobietą, której nigdy nie widział na oczy - informuje serwis AOL.com. Do incydentu miało dojść w stanie Bihar, gdzie zmuszanie do małżeństwa mężczyzn uprowadzonych przez rodzinę panny młodej jest praktyką określaną mianem "Pakudua Vivah". W ten sposób rodzice kobiety unikają konieczności gromadzenia posagu dla swojej córki.

Mężczyzna miał poznać swoich przyszłych porywaczy w czasie wesela, na którym był gościem.

Cannot send log message because exception Http_Exception_CurlError was thrown with message "cURL: Error: '7:couldn't connect to host' when sending request to:http://195.8.128.54/saxo-log".

Po weselu 29-letniego inżyniera zwabiono do samochodu i uprowadzono. Następnie zawieziono go do domu przyszłej panny młodej i zmuszono do ekspresowych zaręczyn. 29-latkowi, który nie chciał się zgodzić na ślub z nieznajomą, jej bliscy mieli przystawić pistolet do głowy.

 

Kumar tłumaczył, że nie mógł się zgodzić na ślub, ponieważ nie otrzymał zgody swoich rodziców. Mimo to zmuszono go do wzięcia udziału w ceremonii, w czasie której 29-latek cały czas płakał. - Organizujemy wesele, nie wieszamy cię. Dlaczego płaczesz? - słychać na nagraniu dokumentującym ceremonie, które trafiło do internetu.

- Nie znam tej kobiety, nie wiem kim jest - mówił wcześniej Kumar.

Policja w Bihar wszczęła już postępowanie, które ma wyjaśnić okoliczności incydentu.

Źródło: AOL.com

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL