fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Ukraina: 12-latka opowie o gwałcie. Obok - jej oprawcy

YouTube
Ukraińska stacja "Inter" wyemituje program "Dotyczy każdego". Do studia zaproszono 12-latkę, która w wyniku gwałtu zaszła w ciążę. W programie wystąpią również sprawcy gwałtu na nastolatce.

Pochodząca z Ukrainy nastolatka była kilkukrotnie gwałcona przez różnych mężczyzn z jej otoczenia. Napastnikami byli bracia, ojczym i sąsiad.

Dziewczynka w wieku 11 lat zaszła w ciążę. Matka zmusiła ją do urodzenia dziecka. Teraz, po namowach matki, o swoich dramatycznych przeżyciach powiedziała w studiu telewizyjnym. Do programu weszła trzymając swoje dziecko na rękach. Później ze łzami w oczach odpowiada na pytania prowadzącego. Obok w tym czasie siedzi jej matka, która nakłania ją do mówienia.

Jednym z podejrzanych o gwałt, a w konsekwencji doprowadzenie do ciąży, był 18-letni sąsiad nastolatki. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Przeprowadzone badanie DNA wykluczyło jego ojcostwo. 

O tym, kim jest ojciec dziecka, dziewczynka ma dowiedzieć się w studiu. Do programu zaproszono również jej oprawców: braci - 15-letniego Wołodię i 17-letniego Viktora oraz 35-letniego ojczyma Ivana.

Twórcy programu licząc na wysoką oglądalność podsycają zainteresowanie. Opublikowano zapowiedź materiału, w którym padają pytania o przyszłość dziewczynki i jej rodziny.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA