fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Adam Hofman felietonistą Gazety Polskiej

Były poseł i rzecznik PiS Adam Hofman został felietonistą jednego z tygodników
Fotorzepa, Jerzy Dudek
W tygodniku „Gazeta Polska" opublikowano felieton Adama Hofmana, byłego posła i rzecznika PiS.

Hofman w swoim tekście pt. „Zwalczać przyczyny, nie skutki" pisze m.in. o tym, że zmiany wprowadzane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości są przedstawiane w mediach negatywnie.

- Zapanowały chaos informacyjny i medialne rozedrganie, a opozycja (polityczna i ta realna - „oni" - w ramach „państwa głębokiego") używa najcięższych zarzutów, z zamachem na demokrację i gwałceniem konstytucji włącznie - pisze były rzecznik PiS.

Podkreśla, że im bardziej się dziś zapędzą w tych swoich oskarżeniach, im więcej będziemy słyszeć o „zamachach na demokrację" czy o „deptaniu konstytucji", im więcej cytowania Becka z mównicy sejmowej, tym dla PiS-u lepiej – uważa Hofman.

Przez ostatnie 10 lat był posłem z ramienia PiS. Był też wieloletnim rzecznikiem partii. W październikowych wyborach parlamentarnych nie wystartował po tzw. aferze madryckiej.

Wraz z dwoma innymi posłami został wykluczony z partii w związku z niejasnymi okolicznościami podróży służbowej do Madrytu. Polecieli oni tam tanimi liniami, a w Kancelarii Sejmu zgłosili podróż samochodem.

Po odejściu z polityki Hofman założył agencję PR - Agencja Komunikacja Adam Hofman, która jak zapowiedział, ma być uniwersalną firmą public relations, zajmującą się komunikacją oraz wizerunkiem osób, firm i marek, ale nie związanych z polityką.

Zapowiedział też, że nie będzie kompletować zespołu, tylko współpracować z zewnętrznymi partnerami.

Jak ujawnił portal kulisy 24.com Hofman współpracuje blisko z Mariuszem Sokołowskim, byłym rzecznikiem Komendy Głównej Policji, który też założył firmę PR - R4S razem, z Michałem Wiórkiewiczem, wcześniej asystentem i bliskim współpracownikiem Hofmana.

Branżowy portal wirtualnemiedia.pl, który napisał o nowym zajęciu byłego posła, nie ustalił, czy felietony Hofmana będą się ukazywać w każdym wydaniu „Gazety Polskiej", czy tylko okazjonalnie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA