fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Kluzik-Rostkowska kpi: Nauczycieli mógłby zastąpić WOT

tv.rp.pl
"Na liście osób, które mogą zastąpić n(auczycie)li zapomnieliście o WOT (Wojskach Obrony Terytorialnej)" - kpi była minister edukacji, posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska polemizując na Twitterze z szefem KPRM Michałem Dworczykiem.

"Pan nawet nie wie jak wielki jest obszar Pana niewiedzy" - pisze do Dworczyka Kluzik-Rostkowska krytykując specustawę przyjętą w czwartek przez Sejm, która przewiduje, że w przypadku nie zebrania się w szkole rady pedagogicznej klasyfikacji uczniów przed maturą może dokonać dyrektor, lub nauczyciel wskazany przez samorządowy organ prowadzący szkołę.

"Zrządzeniem losu stał się Pan specem od edukacji. Jedynie we własnych oczach, ale nic to" - pisze do Dworczyka była minister edukacji.

To odpowiedź na wpis Dworczyka, który na Twitterze skrytykował szefa klubu PO Sławomira Neumanna za to, iż ten nazwał organizowany przez rząd okrągły stół ws. oświaty "cyrkową debatą".

"Nie wiem czemu PO obraża rodziców, nauczycieli, samorządowców i ekspertów którzy wezmą udział" w okrągłym stole - napisał Dworczyk przypominając, że jeszcze tydzień temu Neumann deklarował gotowość do wzięcia udziału w takiej debacie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA