fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Miller: Tylko Kaczyński i Macierewicz mają swoich wyborców

Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Macierewicz i Kaczyński to jedyni politycy w PiS, którzy mają własny elektorat - uważa były premier i szef SLD Leszek Miller i dodaje: - Ich starcie to starcie gigantów.

Za żenującą uznał Leszek Miller, gość "Rozmowy Poranka" w TVN24BiS sytuację, w której "prezydent, premier, minister spraw zagranicznych, minister spraw wewnętrznych w Pałacu Prezydenckim debatowali nad problemem Misiewicza".

Zażenowany jest również tym, że prezes Prawa i Sprawiedliwości powołał w tej sprawie partyjną komisję. Zdaniem Millera, kwestia Bartłomieja Misiewicza powinna zostać rozwiązana jedną rozmową premier Szydło z podległym jej ministrem.

Leszek Miller przypomniał, że za Bartłomiejem Misiewiczem stal nie tylko Antoni Macierewicz, ale także wielu innych polityków Prawa i Sprawiedliwości.

-  Inni politycy PiS-u murem stali za Misiewiczem, ale wystarczyło jedno zdanie prezesa Kaczyńskiego i wszystko się zmieniło - mówił były premier.

Awanturę wokół Bartłomieja Misiewicza Miller nazwał "starciem dwóch gigantów", ponieważ - jego zdaniem - wśród polityków PiS tylko Kaczyński i Macierewicz mają swój "segment wyborców".

- Mamy do czynienia ze starciem dwóch gigantów i zobaczymy jak to będzie dalej wyglądało - mówi Leszek Miller.

TVN24BiS

Źródło: TVN 24 BiS
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA