fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Adele: drinki królowej popu

Fot. Alasdair McLellan
Sonic Records
Jest najbardziej wpływową postacią muzyki pop tej dekady. Tylko w Ameryce przez ostatnie pięć tygodni 27-letnia Brytyjka sprzedała 7 mln egzemplarzy nowego albumu „25". Jej poprzednią płytę, „21", ma w domach ponad 30 mln fanów.

Chociaż liberalny magazyn „Rolling Stone" wciąż sadza na królewskim tronie muzyki pop Madonnę, królowa jest dziś jedna. To Adele.

Pokłony biją jej artyści wszystkich gatunków. Raper Drake, największa hiphopowa gwiazda Open'era 2014 w Gdyni, idol wszystkich nastolatków, po wysłuchaniu najnowszej płyty Adele powiedział, że mógłby prać ubrania Brytyjce. Z wyznaniem pełnym pokory pospieszyła następczyni Madonny i jej partnerka w pamiętnym scenicznym pocałunku – Britney Spears. Ale co zabawne, ta podziwiana nowa królowa pop jest młodsza od wszystkich utytułowanych gwiazd oraz niezwykle skromna i konserwatywna. Nie lubi skandali i ceni rodzinne życie.

W duecie z Koneckim

Niewiele ponad miesiąc temu Adele wydała trzeci album „25". Taki już ma zwyczaj, że każdej płycie daje tytuł, który akcentuje wiek, w jakim zaczyna komponować nowe piosenki. Kupuje wtedy nowy notes, pisze, ile minęło lat od urodzin, a każda piosenka stanowi kolejny rozdział osobistego album...

Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA