fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Areszt lub kaucja dla wydawcy „Wprost” i „Do Rzeczy”

Materiały CBA
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia na trzy miesiące aresztowało Michała Lisieckiego. Będzie mógł wyjść na wolność po wpłaceniu 500 tys. złotych kaucji.

CBA weszli do domu Michała Lisieckiego, m.in. właściciela „Wprost”. Funkcjonariusze przyszli po dokumenty finansowe związane ze spółką, z którą firma Lisieckiego dawno temu miała kontakty handlowe.

Wczoraj Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu Lisickiego. Będzie mógł wyjść na wolność po wpłaceniu 500 tys. złotych kaucji.

Czytaj także: CBA w domu prezesa PMPG Polskie Media Michała M. Lisieckiego

Wcześniej Lisiecki usłyszał zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, spowodowania szkody w wielkich rozmiarach oraz dopuszczenia się przestępstw skarbowych.

Sprawę komentuje firma PMPG, wydawca "Wprost" i "Do Rzeczy". "Z dużym zaskoczeniem przyjęliśmy informację Prokuratury Krajowej o zatrzymaniu i postawieniu zarzutów prezesowi PMPG - Michałowi Lisieckiemu. Wierząc głęboko w bezpodstawność zarzutów, co - jak myślimy - szybko zostanie dowiedzione, liczymy na jak najszybsze, drobiazgowe wyjaśnienie całej tej sprawy" - przekazano.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA