Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 18.01.2016 13:18 Publikacja: 18.01.2016 12:55
Jacek Kurski
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
O planach Jacka Kurskiego poinformował na Twitterze szef TVP1 Jan Pawlicki.
Jak poinformował portal wirtualnemedia.pl prezes TVP ma spotkać się dziś z pracownikami spółki i ma nakreślić im swoją wizję rozwoju stacji. W kolejnych dniach ma rozmawiać z dyrektorami anten o ich strategii na rozwój kanałów.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Tylko 8 z 60 radnych Warszawy udostępnia wyborcom swój numer telefonu. Z pozostałymi trzeba się kontaktować prze...
W Lesznowoli, pod Warszawą, funkcjonuje Strzeżony Ośrodek dla Cudzoziemców. W placówce żyje 170 mężczyzn, do dys...
Lotnisko Chopina w Warszawie bije kolejne rekordy liczby obsłużonych pasażerów. Warszawski port dynamicznie rośn...
„W ostatnich tygodniach mieszkańcy coraz częściej zauważają w swoich okolicach drobne, ciemne owady gromadzące s...
Triumf projektu „Nowa Tęcza” w warszawskim Budżecie Obywatelskim miał przypieczętować jej powrót na Plac Zbawici...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas